23 октября состоялось открытие входной группы на Трухановом острове. В состав комплекса входит металлическая пергола (навес), которую изготовили на заводе металлических конструкций «СТАЛТЕХ» и смонтировали наши монтажники. Посмотрите, что получилось:

А, это взято со странички в Facebook Виталия Кличко https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/

Друзі! Відкрили сьогодні на Трухановому острові оновлену вхідну групу. Це поки перша черга масштабної реконструкції острову, що ми розпочали. Бо Труханів — це справді унікальне місце для нашої столиці. Місце, де тренуються спортсмени, відпочивають кияни та гості міста, зокрема, купаються в Дніпрі. І ми поставили перед собою завдання — привести Труханів острів до ладу!В рамках першої черги реконструкції впорядкували 5,5 гектарів території зеленої зони. Родзинкою першої черги оновлення є навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою.Між іншим, до роботи над перголою були залучені фахівці з усієї України. Довжина зварювального шва, яким з’єднані елементи конструкції, складає аж 16 км. Це — як відстань від Києва до аеропорту "Бориспіль".Загалом у цій частині острова передбачені три черги реконструкції. У рамках наступних черг плануємо облаштувати гарну алею, амфітеатр та фонтан.

Опубликовано Віталій Кличко Пятница, 23 октября 2020 г.

Друзі! Відкрили сьогодні на Трухановому острові оновлену вхідну групу. Це поки перша черга масштабної реконструкції острову, що ми розпочали. Бо Труханів — це справді унікальне місце для нашої столиці. Місце, де тренуються спортсмени, відпочивають кияни та гості міста, зокрема, купаються в Дніпрі. І ми поставили перед собою завдання — привести Труханів острів до ладу!В рамках першої черги реконструкції впорядкували 5,5 гектарів території зеленої зони. Родзинкою першої черги оновлення є навіс-пергола – архітектурна споруда, що вдень захищатиме відвідувачів від спеки, а вночі – сяятиме гарною підсвіткою.Між іншим, до роботи над перголою були залучені фахівці з усієї України. Довжина зварювального шва, яким з’єднані елементи конструкції, складає аж 16 км. Це — як відстань від Києва до аеропорту «Бориспіль».Загалом у цій частині острова передбачені три черги реконструкції. У рамках наступних черг плануємо облаштувати гарну алею, амфітеатр та фонтан.